konsultacje

Urząd Gminy Piątnica przekazuje informację od firmy Egis Poland Sp. z o.o.

Firma Egis Poland Sp. z o.o. w składzie w konsorcjum z Egis Rail Sp. z o.o. oraz JAFGEOTECHNIKA na zlecenie Centralnego Portu Komunikacyjnego realizuje studium techniczno-ekonomiczno-środowiskowe dla projektu „Budowa linii kolejowej nr 29 na odc. Ostrołęka – Łomża – Pisz – Giżycko” i zaprasza na konsultacje społeczne:

Data – 25 maj 2022 r.

Godzina - 17.00

Miejsce – CZARNOCIN – ŚWIETLICA WIEJSKA OSP

Głównym celem konsultacji społecznych jest informowanie jednostek samorządu terytorialnego oraz mieszkańców gmin o zakresie planowanej inwestycji, w szczególności o planowanych wariantach przebiegu linii kolejowej.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety dotyczącej planowanej inwestycji, która jest dostępna pod adresem www.cpk.pl w zakładce DLA MIESZKAŃCÓW - Konsultacje społeczne dla inwestycji kolejowych.

Wszelkie uwagi oraz sugestie można kierować również pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub listowną do naszego biura na adres Egis Poland Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 39A, 02-672 Warszawa

Tytuł Typ Rozmiar Dodany przez
Ankieta pdf 386.22 KB Konrad Majkowski
Broszura pdf 412.89 KB Konrad Majkowski
Plakat pdf 1.70 MB Konrad Majkowski
Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony.
Dodane załączniki
piątek, 13 maj 2022 10:30 Konrad Majkowski