Gmina Piątnica z siedzibą w Piątnicy Poduchownej, ul. Stawiskowska 53, zaprasza do złożenia propozycji cenowej na usługi pn. Odławianie bezdomnych zwierząt z terenu Gminy Piątnica, ich transport, sterylizacja lub kastracja, chipowanie oraz sprawowanie opieki nad nimi w schronisku w 2022 roku."
 
1) Propozycję cenową należy przesłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., zgodnie z załączonym wzorem formularza ofertowego, w terminie do dnia 10.12.2021 r. do godz. 12.00.
 
2) Zamawiający, spośród złożonych ofert wybierze tego wykonawcę, którego cena będzie najniższa.
 
3) Zamawiający zastrzega sobie możliwość nieudzielenia zamówienia bez podania przyczyny.
 
Tytuł Typ Rozmiar Dodany przez
OPZ pdf 195.20 KB Michał Pstrągowski
Formularz oferty pdf 279.15 KB Michał Pstrągowski
Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony.
Dodane załączniki
wtorek, 30 listopad 2021 10:51 Michał Pstrągowski