KOMUNIKAT

                Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Łomży informuje, że w dniu 04.03.2020 roku w  godzinach od 8:00 do 14:00 będą wykonywane prace związane z przebudową sieci wodociągowej przy ul. Wesołej w Piątnicy Poduchownej.

            Na zlecenie zewnętrznej firmy wykonawczej, tj.: Jemielity Inżynieria Sanitarna s.c., MPWiK dokona zamknięcia dopływu wody w Piątnicy Poduchownej w ulicach: Cmentarna, Czarnocka, Forteczna, Jedwabieńska, Krótka, Łąkowa, Nadrzeczna, Nowa, Nowoprojektowana, Ogrodowa, Północna, Polna, 33 Pułku Piechoty, Sadowa, Słoneczna, Stawiskowska, Szkolna, Wąska, Wesoła, ks. Kard. Wyszyńskiego, Zielona oraz w Piątnicy Włościańskiej na odcinkach od budynku 98 do 136 i od budynku 31B do 67. W związku z powyższym mogą nastąpić zakłócenia w dostawie wody do budynków zasilanych z w/w ujęcia Piątnica.

Tytuł Typ Rozmiar Dodany przez
KOMUNIKAT pdf 408.54 KB Mariusz Pruszkowski
Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony.
Dodane załączniki
wtorek, 03 marzec 2020 10:56 Mariusz Pruszkowski