Petycja z dnia 21 grudnia 2021 r.  o  zwołanie nadzwyczajnego  posiedzenia Rady Gminy Piątnica i podjęcie uchwał w sprawie wydania zakazu stosowania „Maseczek ochronnych na terenie podległych miejscowości, wydania zakazu  stosowania kwarantanny i izolacji medycznej, wydania zakazu stosowania „szczepionek „ mRNA (wszystkich producentów).

Przedmiot petycji:     Petycja  w sprawie zwołania nadzwyczajnego  posiedzenia Rady Gminy Piątnica i podjęcie uchwał w sprawie wydania zakazu stosowania „Maseczek ochronnych na terenie podległych miejscowości, wydania zakazu  stosowania kwarantanny i izolacji medycznej, wydania zakazu stosowania „szczepionek „ mRNA (wszystkich producentów).

  

Numer  petycji:            RG.152.5.2021

Podmiot wnoszący:   Wnoszący  nie zawarł zgody na ujawnienie swoich danych osobowych na stronie internetowej.

Przewidywany termin załatwienia sprawy: do 3 miesięcy od dnia złożenia petycji.

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony.
Dodane załączniki
piątek, 31 grudzień 2021 11:29 Łukasz Mertin
Artykuł został zmieniony.
Dodane załączniki
środa, 05 styczeń 2022 09:12 Łukasz Mertin
Artykuł został zmieniony.
Dodane załączniki
środa, 05 styczeń 2022 09:13 Łukasz Mertin
Artykuł został zmieniony.
Usunięte załączniki
Dodane załączniki
środa, 05 styczeń 2022 09:48 Łukasz Mertin
Artykuł został zmieniony.
Dodane załączniki
poniedziałek, 17 styczeń 2022 14:51 Łukasz Mertin
Artykuł został zmieniony.
Dodane załączniki
wtorek, 01 luty 2022 11:31 Łukasz Mertin